sklep fotograficzny Foto-Net
Sony Alfa A6600 + obiektyw Sony 35 mm f/1.8 OSS

Sony Alfa A6600 + obiektyw Sony 35 mm f/1.8 OSS

Numer produktu: 63548
Data premiery: 2022-09-08
Dostępność produktu: wysyłka zazwyczaj 2-4 dni
Ocena produktu: 4.9/5 (16 ocen) oceń
RATY 12 x 658 PLN Zakupy ratalne
Nasza cena: 7049.00 PLN z VAT
Wyposażony w zaawansowane funkcje, α6600 nadaje nowy wymiar wydajności APS-C. Fenomenalne możliwości AF, solidna 5-osiowa optyczna stabilizacja obrazu i nagrywanie filmów w wysokiej rozdzielczości 4K HDR (HLG) – wszechstronny aparat, który w pełni odwzoruje Twoją wizję.
 • Szybkie działanie AF 0,02 s, Real-time Tracking oraz Real-time Eye AF
 • Filmy 4K HDR (HLG) , ogromna wytrzymałość i wyjście słuchawkowe
 • 5-osiowa optyczna stabilizacja obrazu w korpusie
Kluczem do pięknych zdjęć jest niezrównana wydajność funkcji AF.
Szybki i precyzyjny autofokus, dzięki kombinacji różnych innowacyjnych technologii Sony, pozwala uchwycić ulotne chwile w zachwycających szczegółach. Za imponującą prędkość 0,02 s odpowiada 425 punktów AF z detekcją fazy wraz z AF z detekcją kontrastu. Z kolei technologia śledzenia AF o wysokiej gęstości pozwala śledzić nawet te obiekty, które poruszają się nietypowo. [1] Pokrycie AF z detekcją fazy (425 punktów) [2] Pokrycie AF z detekcją kontrastu (425 punktów)

Funkcja śledzenia w czasie rzeczywistym pozwalająca utrzymać ostrość na śledzonym obiekcie
Podczas śledzenia szybko poruszającego się obiektu, mechanizm automatycznego śledzenia ruchu wykorzystuje ulepszony algorytm do rozpoznawania obiektów (SI), który analizuje dane dotyczące koloru, wzoru (jasności), odległości (głębi) oraz twarzy/oczu, aby automatycznie zidentyfikować i śledzić obiekt. (1) Twarz [SI] (2) Oko [SI] (3) Kolor (4) Wzór (5) Odległość (6) Algorytm rozpoznawania obiektu

Ulepszona funkcja Eye AF w czasie rzeczywistym ułatwia robienie autoportretów
Funkcja Real-time Eye AF wykrywa i ustawia ostrość na oczach wybranych obiektów po wciśnięciu przycisku migawki do połowy. Istnieje nawet możliwość wyboru oka prawego lub lewego. Po ustawieniu AF-C stała ostrość jest utrzymywana, nawet jeśli twarz jest częściowo zasłonięta, słabo oświetlona lub skierowana w dół.

Real-time Eye AF dla zwierząt
Technologia rozpoznawania obiektu stosowana w Real-time Eye AF jest przystosowana do ludzi oraz zwierząt . Aktywna funkcja zapewnia szybkie, precyzyjne i automatyczne wykrywanie i śledzenie oczu zwierzęcia, wspomagając portrety zwierząt i zdjęcia dzikiej przyrody.

Szybkie zdjęcia seryjne ze śledzeniem AF/AE
Uchwyć całą akcję dzięki zdjęciom seryjnym z prędkością do 11 kl./s. Uzyskanie 8 kl./s jest możliwe nawet podczas stosowania trybu cichej migawki lub trybu podglądu na żywo. Opóźnienie wyświetlania zostało zminimalizowane. Można zrobić do 116 zdjęć w formacie JPEG (Standard) w każdej serii, z dostępną opcją wyświetlania grupowego.

Precyzyjny autofokus nawet przy słabym oświetleniu
Dzięki rozbudowanemu algorytmowi AF autofokus uzyskuje wysoką precyzję nawet w ciemnej scenerii. Wysoka czułość AF oznacza niezawodny autofokus AF-S w całym zakresie aż do EV -2.

Powiększenie ostrości dokładniej koryguje ustawienie ostrości w trybach MF/AF
Gdy potrzebna jest bardzo dokładna automatyczna regulacja ostrości, np. podczas robienia makrofotografii, możesz powiększyć obszar, na którym chcesz się skupić, a następnie dokładnie wyregulować punkt ostrości w wizjerze lub na dotykowym ekranie.

Łatwa ręczna regulacja ostrości z wyraźnie widoczną funkcją Peaking
Funkcja wyróżniania ostro ujmowanych fragmentów oznacza kolorem tę sekcję obrazu, która ma największa ostrość, gdy korzystasz z ręcznej regulacji ostrości. Do kolorów wyróżniania na wyświetlaczu ostro ujmowanych fragmentów (czerwonego, żółtego i białego) dodano niebieski. Dzięki temu widoczność stref o najwyższej ostrości w czasie precyzyjnej regulacji ostrości do zdjęć makro lub autoportretów jest wyższa.

Wbudowany 5-osiowy system optycznej stabilizacji obrazu
Przetwornik obrazu APS-C w tym modelu wyposażono w 5-osiową optyczną stabilizację obrazu w korpusie znaną wcześniej z naszych uznanych aparatów pełnoklatkowych. System ten kompensuje drgania aparatu w pięciu różnych osiach – wstrząsy kątowe, przemieszczanie i drgania rotacyjne – gwarantując większą stabilność podczas fotografowania i nagrywania filmów z ręki. Precyzyjny czujnik żyroskopowy zapewnia efekt stabilizacji obrazu odpowiadający czasowi otwarcia migawki szybszemu o 5 stopni. Aparat pozwala przybliżać odległe obiekty, kadrować szczegółowe zbliżenia, fotografować nocą - wszystko przy minimalnym rozmyciu obrazu wywołanym drganiami aparatu.

Innowacyjny system przetwarzania obrazu
Przetwornik obrazu ExmorTM CMOS o rozdzielczości 24,2 megapiksela i wymiarach APS-C zapewnia czułość w szerokim zakresie i doskonałą wydajność z minimalnymi zakłóceniami. W połączeniu z procesorem obrazu BIONZ XTMnowej generacji daje to wspaniałe wyniki – piękne obrazy o wysokiej rozdzielczości oraz niezwykłej przejrzystości i reprodukcji tekstur.

Niezwykła jakość obrazu, niskie natężenie zakłóceń i szeroki zakres czułości ISO
Standardowy zakres czułości ISO został zwiększony do ISO 100-32000 (rozszerzalny do ISO 50-102400 dla zdjęć ). Ulepszone algorytmy do obrazowania, technologia reprodukcji szczegółów i redukcja zakłóceń podziału na obszary sprawiają, że tekstury są bardziej realistyczne, w obszarach zacienionych jest więcej szczegółów, a kolory są bardziej jak żywe (także koloru skóry ludzkiej i kolory roślin).

14-Bitowe wyjście RAW dla bogatych przejść tonalnym
Rzeczywiste 14-bitowe obrazy RAW powstają dzięki bardzo wydajnemu LSI oraz procesorowi obrazu BIONZ X. By zachować najbardziej płynne i naturalne przejścia tonalne, przetwarzanie odbywa się przy 16 bitach, ograniczając i eliminując błędy przetwarzania, które mogą pojawić się w ostatecznej 14-bitowej wersji obrazu RAW. [1] Przetwornik obrazu [2] Najnowszy szybki układ o dużej skali integracji [3] 16-bitowe przetwarzanie obrazu

Nagrywanie filmów 4K w formacie XAVC S o wysokiej przepływności
Format Super 35 mm i funkcja nagrywania filmów 4K z odczytem wszystkich pikseli bez ich łączenia umożliwiają nadpróbkowanie z ilością danych 2,4-krotnie wyższą od ilości danych potrzebnych do formatu 4K (QFHD: 3840 × 2160) . Dzięki zmniejszaniu jakości od ekwiwalentu rozdzielczości 6K, nagrane filmy cieszą jeszcze większym realizmem i głębią. Wysoka przepływność (do 100 Mb/s przy 4K 30p/24p) XAVC S kodeka wideo zapewnia profesjonalną jakość zdjęć w formacie przyjaznym dla użytkownika.

Lepsza jakość filmów z precyzyjnym śledzeniem AF i Real-time Eye AF
Fast Hybrid AF zapewnia wysoką szybkość, dokładność i wysoką wydajność śledzenia, co pozwala spełnić surowe wymagania dotyczące autofokusa przy nagrywaniu filmów 4K. Czułość śledzenia AF można ustawić albo na stabilną ostrość, albo na czułą zmianę ostrości (w zależności od rodzaju scenerii). Z kolei funkcja śledzenia dotykiem umożliwia rozpoczęcie śledzenia obiektu w ruchu zwykłym dotknięciem ekranu LCD. Real-time Eye AF teraz dostępny także dla filmów.

Ustawienia S-Gamut/S-Log
Praca z funkcją S-Log zapewnia elastyczność umożliwiającą nagrywanie efektowniejszych filmów dzięki korekcji kolorów w postprodukcji. Krzywe gamma S-Log3 i S-Log2 mają szeroki zakres dynamiczny (aż do 1300%), który umożliwia zminimalizowanie prześwietlania świateł oraz niedoświetlania cieni. Ustawienie S-Log3 gamma zapewnia także imponujący 14-stopniowy zakres dynamiczny.

Kreatywne opcje filmowania
Fotografowanie interwałowe z interwałem 1 - 60 s jest dostępne w aparacie i może być wykorzystane do utworzenia filmu poklatkowego z pomocą komputera. Zdjęcia można również zobaczyć, korzystając z funkcji przeglądania ze zmienną szybkością bezpośrednio w aparacie. Aparat nagrywa filmy w zwolnionym tempie (do 5 razy) i w przyspieszonym tempie (do 60 razy) bez konieczności późniejszego przetwarzania. Filmy w zwolnionym tempie można utworzyć również w procesie postprodukcji z wykorzystaniem nagrań w jakości Full HD z szybkością do 120 kl./s ..

Zewnętrzny mikrofon, wejście audio i wyjście słuchawkowe
Zewnętrzne mikrofony można podłączyć do gniazda mikrofonowego lub poprzez złącze XLR za pomocą dostępnego oddzielnie zestawu adaptora XLR. Pozwala to na podłączenie różnych mikrofonów wysokiej klasy i uzyskanie profesjonalnego poziomu dźwięku. Dostępne jest również wyjście słuchawkowe, dzięki któremu możesz monitorować dźwięk filmów w trakcie nagrywania.

Wyrafinowane funkcje ułatwiające kręcenie filmów
Dzięki czystemu wyjściu HDMI i kontroli zapisu, kodowi czasu (TC/UB) zmiennej liczbie klatek na sekundę oraz dodatkowemu zapisowi, α6600 jest gotowy na profesjonalne wideograficzne przepływy pracy. Aparat zawiera również szereg funkcji zwiększających precyzję nagrywania filmów,takich jak wyświetlanie znaczników i linii siatki, pomiar ekspozycji zebra, czy wartości ISO podczas zdjęć z automatycznym ustawieniem ISO.

Bardzo pojemna bateria Z dla długotrwałych sesji zdjęciowych
Dzięki wydajnej i pojemnej baterii NP-FZ100 znanej z aparatów pełnoklatkowych, aparat α6600 świetnie radzi sobie z długimi sesjami zdjęciowymi, zachowując niemal takie same parametry jak wcześniejsze modele serii 6000. Bateria nie tylko posiada pojemność około 2,2 razy większą niż standardowa bateria, ale także poprawia ergonomię uchwytu. Opcjonalny Multi Battery Adaptor Kit może pomieścić cztery baterie NP-FZ100 i zapewnić długie i bezproblemowe sesje zdjęciowe.

Mocna i wytrzymała konstrukcja zapewniająca solidność
Mechanizm migawki o minimalnych wibracjach zaprojektowano i przetestowano tak, aby wytrwał około 200 000 cykli zwolnień migawki. Z kolei korpus, górną i przednią osłonę wykonano z lekkiego, lecz bardzo sztywnego stopu magnezu. Główne przyciski i pokrętła są uszczelnione, a elementy obudowy mają dwuwarstwową, połączoną strukturę, co zapobiega dostawianiu się pyłu i wilgoci.

Ulepszona ergonomia uchwytu
Grubość uchwytu aparatu α6600 zwiększono o 6,5mm (w porównaniu z poprzednim modelem), a jego powierzchnia powiększyła się o 15%, by zwiększyć komfort trzymania. Udoskonalony materiał zapewnia poczucie większej sztywności, a zmieniony kąt nachylenia przycisku zwolnienia migawki ułatwia obsługę aparatu.

Funkcje użytkownika zwiększające funkcjonalność
W porównaniu z poprzednim modelem aparat posiada dodatkowy przycisk (przycisk C), i łącznie ma cztery przyciski. Do 11 przycisków (wcześniej dziesięciu) można przypisać 91 dowolnych funkcji fotografowania lub odtwarzania. Często używane funkcje mogą być również przypisane do pokrętła i tarczy za pomocą funkcji My Dial. Funkcja My Menu umożliwia wszechstronne ustawienie 30 pozycji menu, a ekran ustawień własnych pomaga mieć wszystko pod kontrolą. Pomocne wskazówki dotyczące elementów menu są dostępne po przyciśnięciu przycisku na ekranie menu.

Priorytetowe wyświetlanie obszaru AF i ograniczenia wyświetlania ISO
Nowa funkcja ustawiania AF wyświetlacza obrazu pozwala na wyświetlanie tylko najczęściej używanych typów obszarów ostrości. Kolejna nowa funkcja ekranu ustawień ISO wyświetla tylko najczęściej używany zakres ISO. Pozwala to na efektywniejszą korektę ustawień podczas fotografowania. Funkcje te mogą być również używane, gdy opcja „Switch Focus Area” jest przypisana do spersonalizowanego przycisku.

Większa kontrola nad ustawieniami balansu bieli
Jeśli automatyczna regulacja balansu bieli zostanie ustawiona wcześniej, można ją zablokować lub odblokować w dowolnej chwili. Dzięki temu odcienie barw przy ujęciach z wieloma źródłami światła będą bardziej regularne. Własne ustawienie balansu bieli zostało uproszczone. Teraz można wybrać priorytet przy AWB podczas zdjęć przy świetle z żarówek – albo cieplejszy priorytet atmosfery, albo priorytet bieli do czystej bieli.

Łatwiejsze ocenianie i ochrona przed usunięciem
Podczas trybu odtwarzania zdjęcia mogą zostać ocenione lub zabezpieczone przed usunięciem. Obie te funkcje mogą być dostępne z wcześniej przypisanych przycisków.

Wszechstronne funkcje lampy błyskowej
Podczas zdjęć z użyciem kompatybilnej bezprzewodowej lampy błyskowej można wybrać synchronizację na drugą kurtynę migawki lub synchronizację z długimi czasami ekspozycji, co zwiększa możliwości związane z oświetleniem.

Współczynnik kształtu obrazu 1:1 idealny dla serwisów społecznościowych
Poza współczynnikami kształtu obrazu 3:2 i 16:9 (długość x szerokość) , dostępny jest również współczynnik 1:1 – idealny do tworzenia obrazów na platformach społecznościowych. Dzięki temu nie musisz już ręcznie przycinać zdjęć przed publikacją w mediach społecznościowych.

Doskonały obraz w wizjerze OLED
Wysoki kontrast i wysoka rozdzielczość wizjera XGA OLED Tru-Finder™ zapewnia znakomitą widoczność i szczegóły nawet w ciemnych sceneriach, a także dokładne kolory i płynny ruch w opcjach przy 60 kl./s i 120 kl./s . Ustawienia standardowe i ustawienia wysokiej jakości są teraz dostępne zarówno do wizjera, jak i monitora LCD.

Obracany o 180° ekran LCD z wszechstronnymi funkcjami dotykowymi
3-calowy wyświetlacz LCD o dużej rozdzielczości (921 tys. punktów) można odchylić o 180° w górę i o 74° w dół , co ułatwia kadrowanie, robienie autoportretów i nagrywanie wideoblogów. Intuicyjna obsługa dotykowa wyświetlacza LCD obejmuje funkcje: Touch Pad (umożliwia płynne przesuwanie punktu ostrości), Touch Focus (ustawianie ostrości), Touch Shutter (dotykowe wyzwalanie migawki) i Touch Tracking (aktywacja AF w czasie rzeczywistym).

Sterowanie jednym dotknięciem, udostępnianie jednym dotknięciem, łącze do informacji o lokalizacji
Funkcja sterowania jednym dotknięciem zmienia Twoje urządzenie mobilne w wizjer i pilota. Udostępnianie jednym dotknięciem pozwala na przesyłanie zdjęć i filmów do urządzenia mobilnego i serwisów społecznościowych. Aparat może również korzystać z lokalizacji telefonu, by przez Bluetooth® oznaczać lokację twoich zdjęć. (Te funkcje urządzeń mobilnych dostępne są za pośrednictwem aplikacji Imaging Edge Mobile firmy Sony.)

Aplikacje Imaging Edge na komputer
Skorzystaj z aplikacji Imaging Edge na komputer, aby poprawić jakość swoich fotografii. Użyj funkcji „Remote”, by z komputera kontrolować i monitorować nagrywanie w czasie rzeczywistym. „Viewer” umożliwia szybki podgląd, ocenę i wybranie zdjęć z biblioteki, a „Edit” pozwala na przekształcenie danych RAW na wysokiej jakości zdjęcia. Wykorzystaj w pełni pliki Sony RAW i skuteczniej zarządzaj swoim procesem produkcji.

Dane techniczne:

Wymiary i waga
 • - Waga (z dostarczonym akumulatorem i kartą pamięci) - Ok. 503 g
 • - Wymiary (szer. x wys. x gł.) - Około 120 × 66,9 × 69,3 mm, około 120 × 66,9 × 59,0 mm (od uchwytu do monitora), około 4 3/4 × 2 3/4 × 2 3/8 cala, ok. 4 3/4 × 2 3/4 × 2 3/8 cala (od uchwytu do monitora)
Obiektyw
 • - Mocowanie obiektywu - Obiektywy Sony z mocowaniem typu E
 • - Współpraca z obiektywami - Obiektywy Sony z mocowaniem typu E
Przetwornik obrazu
 • - Współczynnik kształtu obrazu - 3:2
 • - Liczba pikseli (efektywnie) - Około 24,2 megapiksela
 • - Liczba pikseli (całkowita) - Około 25,0 megapiksela
 • - Typ przetwornika - Przetwornik obrazu Exmor CMOS typu APS-C (23,5 x 15,6 mm)
 • - System ochrony przed kurzem - Powłoka chroniąca przed ładunkami elektrycznymi na filtrze optycznym i mechanizm przesunięcia przetwornika obrazu
Zoom
 • - Inteligentny zoom (fotografie) - M: około 1,4x, S: około 2x
 • - Zoom cyfrowy (fotografie) - L: około 4x; M: około 5,7x; S: około 8x
 • - Zoom cyfrowy (filmy) - Około 4x
Zapis (fotografie)
 • - Format zapisu - JPEG (zgodność z DCF 2.0, Exif 2.31, zgodność z MPF Baseline), RAW (format Sony ARW 2.3)
 • - Rozmiar obrazu (piksele) [3:2] - L: 6000 × 4000 (24M), M: 4240 × 2832 (12M), S: 3008 × 2000 (6,0M)
 • - Rozmiar obrazu (piksele) [16:9] - L: 6000 × 3376 (20M), M: 4240 × 2400 (10M), S: 3008 x 1688 (5,1M)
 • - ROZMIAR OBRAZU (PIKSELE) [1:1] - L: 4000 x 4000 (16M), M: 2832 × 2832 (8.0M), S: 2000 x 2000 (4,0M)
 • - Rozmiar obrazu (piksele) [tryb panoramy] - Szeroki kąt: pozioma 12 416 x 1856 (23M), pionowa 5536 x 2160 (12M), Standardowa: pozioma 8192 x 1856 (15M), pionowa 3872 x 2160 (8,4M)
 • - Tryby jakości obrazu - RAW, RAW i JPEG (Extra fine, Fine, Standard), JPEG (Extra fine, Fine, Standard)
 • - Efekty zdjęciowe - 8 rodzajów: Posteryzacja (kolor), posteryzacja (cz/b), kolor pop, retro foto, częściowy kolor (R/G/B/Y), wysoki kontrast monochromatyczny, aparat zabawka (normalny/chłodny/ciepły/zielony/magenta), high-key: miękki, czarno-biały o bogatej gradacji
 • - Styl twórczy - Standardowy, żywy, neutralny, czysty, głęboki, jasny, portret, krajobraz, zachód słońca, scena nocna, jesienne liście, czarno-biały, sepia, pamięć stylów (1 – 6) (Kontrast (–3 do +3), Nasycenie barw (–3 do +3), Ostrość (–3 do +3))
 • - Profile obrazu - Tak (wył. / PP1–PP10) Parametry: poziom czerni, krzywa gamma (film, fotografia, Cine1–4, ITU709, ITU709 [800%], S-Log2, S-Log3, HLG, HLG1-3), gamma czerni, zagięcie charakterystyki, tryb koloru, nasycenie, zmienność koloru, głębia koloru, szczegółowość, kopiowanie, zerowanie
 • - Funkcje zakresu dynamicznego - Wyłączone, DRO (automatyka/poziom (1-5)), automatyka HDR (automatyczne zmiany ekspozycji, nastawianie zmian ekspozycji: od 1 EV do 6 EV z krokiem 1,0 EV)
 • - Przestrzeń barw - Standard sRGB (paleta sYCC) i Adobe RGB zgodny z technologią TRILUMINOS Color
 • - 14bit RAW - TAK
 • - Format RAW bez kompresji - –
Zapis (film)
 • - Format zapisu - XAVC S, zgodność z formatem AVCHD 2.0
 • - Kompresja filmu - XAVC S: MPEG-4 AVC/H.264, AVCHD: MPEG-4 AVC / H.264
 • - Format zapisu dźwięku - XAVC S: LPCM 2-kan., AVCHD: Dolby® Digital (AC-3), 2 kanały; Dolby® Digital Stereo Creator
 • - Przestrzeń barw - Standard xvYCC (x.v.Colour przy połączeniu kablem HDMI), zgodność z technologią TRILUMINOS Colour
 • - Efekty zdjęciowe - Posteryzacja (kolor), posteryzacja (cz/b), kolor pop, retro foto, częściowy kolor (R/G/B/Y), wysoki kontrast monochromatyczny, aparat zabawka (normalny/chłodny/ciepły/zielony/magenta), high-key: miękki
 • - Styl twórczy - Standardowy, żywy, portret, krajobraz, zachód słońca, czarno-biały, sepia (Kontrast (-3 do +3), Nasycenie barw (-3 do +3), Ostrość (-3 do +3))
 • - Profile obrazu - –
 • - Rozmiar obrazu (piksele), NTSC - XAVC S 4K:3840 x 2160 (30p, 100M), 3840 x 2160 (24p, 100M), 3840 x 2160 (30p, 60M), 3840 x 2160 (24p, 60M), XAVC S HD:1920 x 1080 (120p, 100M), 1920 x 1080 (120p, 60M), 1920 x 1080 (60p, 50M), 1920 x 1080 (30p, 50M), 1920 x 1080 (24p, 50M), 1920 x 1080 (60p, 25M), 1920 x 1080 (30p, 16M), AVCHD:1920 x 1080 (60i, 24M, FX), 1920 x 1080 (60i, 17M, FH)
 • - Rozmiar obrazu (piksele), PAL - XAVC S 4K:3840 x 2160 (25p, 100M), 3840 x 2160 (25p, 60M), XAVC S HD:1920 x 1080 (100p, 100M), 1920 x 1080 (100p, 60M), 1920 x 1080 (50p, 50M), 1920 x 1080 (25p, 50M), 1920 x 1080 (50p, 25M), 1920 x 1080 (25p, 16M), AVCHD:1920 x 1080 (50i, 24M, FX), 1920 x 1080 (50i, 17M, FH)
 • - ZWOLNIONE I PRZYSPIESZONE TEMPO (LICZBA KLATEK NA SEKUNDĘ) - Tryb NTSC: 1, 2, 4, 8, 15, 30, 60, 120 kl./s, tryb PAL: 1, 2, 3, 6, 12, 25, 50 i 100 kl./s
 • - ZWOLNIONE I PRZYSPIESZONE TEMPO (LICZBA KLATEK NA SEKUNDĘ I ROZMIAR OBRAZU) - Tryb NTSC: 1920×1080 (60p, 30p, 24p), tryb PAL: 1920 × 1080 (50p, 25p)
 • - Funkcje filmu - Wyświetlanie poziomu dźwięku, regulacja poziomu nagrywania dźwięku, przełącznik PAL/NTSC, nagrywanie proxy (1280 x 720 (ok. 9 Mb/s)), automatyczne wydłużanie czasu otwarcia migawki, wyświetlanie wyraźnych informacji HDMI. (włączanie/wyłączanie)
 • - Wyjście HDMI® - 3840 × 2160 (30p), 3840 × 2160 (25p), 3840 × 2160 (24p), 1920 × 1080 (60p), 1920 × 1080 (60i), 1920 × 1080 (50p), 1920 × 1080 (50i), 1920 × 1080 (24p), YCbCr 4:2:2 8 bitów / RGB 8 bitów
System nagrywania
 • - Informacje o lokalizacji Łącze ze smartfona - TAK
 • - Nośnik - Memory Stick PRO Duo, Memory Stick PRO-HG Duo, Memory Stick Micro (M2), karta pamięci SD, karta pamięci SDHC (zgodna z UHS-I), karta pamięci SDXC (zgodna z UHS-I), karta pamięci microSD, karta pamięci microSDHC, karta pamięci microSDXC
 • - Gniazdo na kartę pamięci - Wieloformatowe gniazdo na karty Memory Stick Duo™/SD
Redukcja szumów
 • - Redukcja szumów - Przy długich czasach ekspozycji: dostępna przy czasach migawki dłuższych niż 1 s, Przy dużych czułościach ISO: normalna/słaba
 • - Wieloklatkowa redukcja szumów - Automatyka / ISO 100 do 102400
Balans bieli
 • -Tryby balansu bieli - Automatyczny / światło dzienne / cień / chmury / żarówki / świetlówki (ciepła biel / zimna biel / biel dnia / światło dzienne) / lampa błyskowa / pod wodą / temperatura barwowa (2500 do 9900K) i filtr barwny (G7 do M7 (57 kroków), A7 do B7 (29 kroków)) / własny
 • - Mikrokorekty automat. balansu bieli - Tak (G7 do M7, 57 stopni) (A7 do B7, 29 stopni)
 • - Priorytet ustawiony w trybie AWB - TAK
 • - BLOKADA WYKRYWANIA AWB - –
 • - Bracketing - 3 klatki, do wyboru poziom H/L
Ostrość
 • - Sposób nastawiania ostrości - Fast Hybrid AF (AF z detekcją fazy / AF z detekcją kontrastu)
 • - Czujnik ostrości - Przetwornik Exmor™ CMOS
 • - Pola ostrości - 425 punktów (AF z detekcją fazy) / 425 punktów (AF z detekcją kontrastu)
 • - Zakres czułości ostrości - EV-2 – EV20 (odpowiednik ISO100 z założonym obiektywem F2,0)
 • - Tryb ostrości - Automatyczny AF (AF-A), pojedynczy AF (AF-S), ciągły AF (AF-C), DMF (bezpośrednia ręczna regulacja ostrości), ręczna regulacja ostrości
 • - Strefa wyznaczania ostrości - Szeroka (425 pól (AF z detekcją fazy), 425 pól (AF z detekcją kontrastu)) / strefowa / centralna / punktowa z wyborem czujnika (mały/średni/duży) / rozszerzany tryb punktowy z wyborem czujnika / śledzenie ostrości (szeroka / strefowa / środkowa / punktowa z wyborem czujnika (mały/średni/duży) / rozszerzany tryb punktowy z wyborem czujnika)
 • - Inne funkcje - Eye-start AF (tylko z przyłączonym LA-EA2 lub LA-EA4 (dostępne osobno)), śledzenie obiektu, EYE AF [zdjęcia] (Człowiek (wybór oka prawego/lewego) / Zwierzę, mikro regulacja (tylko z przyłączonym LA-EA2 lub LA-EA4 (dostępne osobno)),kontrola predykcyjna, blokada ostrości
 • - Światło wspomagające autofokus (AF Illuminator) - Tak (z wbudowanej diody LED)
 • - Zasięg światła wspomagającego AF - Około 0,3 m – około 3,0 m (z założonym obiektywem E PZ 16 – 50 mm F3,5-5,6 OSS)
 • - Sposób nastawiania ostrości pilotem LA-EA3 (sprzedawany oddzielnie) - detekcji fazy
Ekspozycja
 • - Typ pomiaru - Pomiar z wykorzystaniem 1200 stref
 • - Czujnik pomiarowy - Przetwornik Exmor™ CMOS
 • - Zakres czułości pomiaru - EV-2 do EV20 (przy odpowiedniku ISO100 z obiektywem F2.0)
 • - Tryb pomiaru - Wielosegmentowy, centralnie ważony, punktowy
 • - Kompensacja ekspozycji - +/- 5,0 EV (do wyboru co 1/3 lub 1/2 EV)
 • - Bracketing ekspozycji - Bracketing: ciągły, bracketing: Pojedynczy, 3/5 klatek (z możliwością wyboru). Przy 3 klatkach, przyrosty EV o 1/3, 1/2, 2/3, 1,0, 2,0, lub 3,0. Przy 5 klatkach, przyrosty EV o 1/3, 1/2, 2/3.
 • - Pamięć ekspozycji (AE Lock) - Blokowana po wciśnięciu do połowy spustu migawki. Dostępna za pośrednictwem przycisku pamięci AE. (Włączanie/wyłączanie/automatyczna)
 • - Tryby ekspozycji - AUTO (iAuto/Superior Auto), zaprogramowana automatyka ekspozycji (P), preselekcja przysłony (A), preselekcja czasu otwarcia migawki (S), ręczny (M), film (zaprogramowana automatyka ekspozycji (P) / preselekcja przysłony (A) / preselekcja czasu otwarcia migawki (S) / ręczny (M)), zwolnione i przyspieszone tempo (zaprogramowana automatyka ekspozycji (P) / preselekcja przysłony (A) / preselekcja czasu otwarcia migawki (S) / ręczny (M)), tryb panoramy, wybór sceny
 • - Czułość ISO (zalecany wskaźnik ekspozycji) - Fotografie: ISO 100-32000 (wartości ISO do ISO 51200 można nastawiać jako rozszerzony zakres ISO), automatyczna (ISO 100–6400, możliwość wyboru górnej/dolnej granicy), Filmy: Odpowiednik ISO 100-32000, AUTO (ISO 100-6400, z możliwością wyboru dolnej i górnej granicy)
 • - Tryby tematyczne - Portret, sport, makro, krajobraz, zachód słońca, scena nocna, zdjęcia z ręki o zmierzchu, portret nocą, wyraźny ruch
Wizjer
 • - Typ wizjera - Wizjer elektroniczny 1,0 cm (typ 0,39"), kolorowy
 • - Liczba punktów - 1 440 000 punktów
 • - Regulacja jasności (wizjer) - Automatyczna, ręczna (5 ustawień od -2 do +2)
 • - Regulacja temperatury barwowej - Ręczna (5 ustawień)
 • - Pokrycie kadru - 100%
 • - Powiększenie - Około 1,07x (w przeliczeniu na format 35 mm: około 0,70x), obiektyw 50 mm nastawiony na nieskończoność, -1m-1
 • - Regulacja dioptrii - -4,0 - +3,0 m-1
 • - Odległość od oka - Około 23 mm od soczewki wizjera; 21,4 mm od ramki wizjera przy -1 m-1 (norma Camera & Imaging Products Association)
 • - Wybór liczby klatek na sekundę w wizjerze - Tryb NTSC: standardowy 60 kl./s / wysoki 120 kl./s, tryb PAL: standardowy 50 kl./s / wysoki 100 kl./s
 • - Zawartość wyświetlacza - Wyświetlacz graficzny, wyświetlanie wszystkich informacji, bez informacji, poziomica cyfrowa, histogram
LCD
 • - Typ ekranu - 7,5 cm (3,0"), panoramiczny TFT
 • - Liczba punktów - 921 600 punktów
 • - Panel dotykowy - TAK
 • - Regulacja jasności - Ręczna (5 ustawień od -2 do +2), tryb słonecznej pogody
 • - Regulacja kąta - Maksymalnie około 180° w górę, około 74° w dół
 • - Podgląd w czasie rzeczywistym efektów korekt (LCD) - Włączanie/wyłączanie
 • - System obsługi Quick Navi - TAK
 • - Powiększanie obrazu przy nastawianiu ostrości - Tak Lupa ostrości (5,9x, 11,7x)
 • - Zebra - Tak (wybieranie poziomu + zakres lub dolny limit jako ustawienie własne)
 • - Wyróżnianie ostro ujmowanych fragmentów przy ręcznym nastawianiu ostrości - Tak (poziom: duży/średni/mały/wył., kolor: czerwony/żółty/niebieski/biały)
 • - Inne - WhiteMagic, siatka linii (siatka reguły trójpodziału/siatka kwadratowa/diagram i siatka kwadratowa/wył.), znacznik filmowy (środek/aspekt/strefa bezpieczeństwa/ramka pomocnicza)
 • - Zawartość wyświetlacza - Wyświetlacz graficzny, wyświetlanie wszystkich informacji, bez informacji, histogram, w trybie wizjera, wył. monitora
Inne funkcje
 • - PlayMemories Camera Apps™ - –
 • - Clear Image Zoom - Fotografie: około 2x, Filmy: około 1,5x (4K), około 2x (HD)
 • - Zoom cyfrowy - Inteligentny zoom (fotografie):M: około 1,4x, S: około 2x, zoom cyfrowy (fotografie):L: około 4x, M: około 5,7x, S: około 8x, zoom cyfrowy (film):około 4x
 • - Rozpoznawanie twarzy - Tryb priorytetu twarzy w AF (wł/wył), priorytet twarzy w wielopunktowym pomiarze (wł/wył), priorytet rejestracji twarzy (wł/wył), rejestracja twarzy, maks. liczba wykrywalnych twarzy: 8
 • - Samowyzwalacz do autoportretów - TAK
 • - Inne - Nagrywanie interwałowe (interwał 1-60 s, 1-9999 zdjęć, blokada AE/śledzenie AE (wysokie/średnie/niskie)), Touch Shutter, Touch Focus: Tak (Touch Focus/Touch Pad/Touch Tracking), min. automatyczna czułość ISO, SS, monitorowanie jasności, informacja o prawach autorskich, wprowadzanie nazwy pliku, pomoc, ustawienia regionu, tryb wystawy sklepowej, obracanie pierścienia regulacji zoomu
Migawka
 • - Typ - Sterowana elektronicznie, o przebiegu pionowym, szczelinowa
 • - Czas otwarcia migawki - Fotografie: od 1/4000 do 30 s i B; filmy: 1/4000 do 1/4 (co 1/3 stopnia); do 1/50 w trybie automatycznym (do 1/25 w trybie automatycznego wydłużania czasu otwarcia migawki)
 • - Synchronizacja z lampą błyskową Szybkość - 1/160 s
 • - Elektroniczny pierwszy przebieg kurtyny - Tak (włączanie/wyłączanie)
 • - Cicha praca - Tak (włączanie/wyłączanie)
Stabilizacja obrazu
 • - Typ - Mechanizm przesunięcia przetwornika obrazu z 5–kierunkową kompensacją (kompensacja zależy od parametrów obiektywu)
 • - Efekt kompensacji - 5,0 stopni (według normy Camera & Imaging Products Association. Tylko obrót wokół osi pionowej / przechył w górę/w dół. Przy zamontowanym obiektywie Sonnar T* FE 55 mm F1,8 ZA. Redukcja szumów przy długiej ekspozycji: wyłączona.)
Kontrola błysku
 • - Typ - Wbudowana lampa błyskowa
 • - Liczba przewodnia - 6 (w metrach, przy ISO 100)
 • - Kąt rozsyłu błysku - 16 mm (ogniskowa podana na tubusie obiektywu)
 • - Sterowanie - Przedbłysk TTL
 • - Kompensacja mocy błysku - +/- 3,0 EV (przełączanie kroku między 1/3 lub 1/2 EV)
 • - Bracketing lampy błyskowej - 3/5 klatek (z możliwością wyboru). Przy 3 klatkach, przyrosty EV o 1/3, 1/2, 2/3, 1,0, 2,0, lub 3,0. Przy 5 klatkach, przyrosty EV o 1/3, 1/2, 2/3.
 • - Tryby pracy lampy błyskowej - Wyłączona, automatyczna, błysk wypełniający, synchronizacja z długimi czasami ekspozycji, synchronizacja z drugim przebiegiem kurtyny, osłabianie efektu czerwonych oczu (włączanie/wyłączanie), sterowanie bezprzewodowe, synchronizacja z krótkimi czasami ekspozycji
 • - Czas ładowania - Około 4 s
 • - Współpraca z lampą zewnętrzną - Lampa błyskowa do systemu Sony α zgodna ze stopką Multi Interface, możliwość użycia adaptera stopki do podłączania lamp wyposażonych w stopkę z automatyczną blokadą
 • - Blokada mocy błysku - TAK
 • - Sterowanie bezprzewodowe - Tak (Sygnał świetlny: dostępny z błyskiem wypełniającym, synchronizacją z długimi czasami ekspozycji, synchronizacją z krótkimi czasami ekspozycji. /Sygnał radiowy: dostępny z błyskiem wypełniającym, synchronizacją z drugim przebiegiem kurtyny, synchronizacją z długimi czasami ekspozycji, synchronizacją z krótkimi czasami ekspozycji).
Mechanizm
 • - Tryby zapisu - Zdjęcia pojedyncze, zdjęcia seryjne (do wyboru Szybko+/Szybko/Śr./Wolno), samowyzwalacz, samowyzwalacz (seria), bracketing: Pojedyncze, bracketing: Seryjne, bracketing balansu bieli, bracketing DRO
 • - Szybkość ciągłego zapisu (przybliżona wartość maks.) - Zdjęcia seryjne: Hi+: 11 kl./s, Hi 8 kl./s, Mid: 6 kl./s, Lo: 3 kl./s
 • - Liczba kadrów do zarejestrowania (przybliżona) - JPEG Extra Fine L: 99 klatek, JPEG Fine L: 115 klatek, JPEG Standard L: 116 klatek, RAW: 46 klatek, RAW+JPG: 44 klatki
 • - Samowyzwalacz - 10 s opóźnienia / 5 s opóźnienia / 2 s opóźnienia / Ciągły z samowyzwalaczem (3 klatki po 10 s / 5 klatek po 10 s / 3 klatki po 5 s / 5 klatek po 5 s / 3 klatki po 2 s / 5 klatek po 2 s) / Bracketing z samowyzwalaczem (wył. / 2 s opóźnienia / 5 s opóźnienia / 10 s opóźnienia)
 • - Funkcja Pixel Shift Multi Shooting -
Odtwarzanie
 • - Przechwytywanie zdjęć - TAK
 • - Tryby - Jedno zdjęcie (z informacjami o zdjęciu, histogramem Y RGB i ostrzeżeniem o światłach/cieniach lub bez tych informacji), indeks 12/30 klatek, tryb wyświetlania w powiększeniu (L: 16,7x, M: 11,8x, S: 8,3x, panorama (standardowa): 19,2x, panorama (szeroka): 29,1x), automatyczny podgląd (10/5/2 s, wył.), orientacja obrazu (ręczna/wyłączona/do wyboru), pokaz slajdów, przesuwanie panoramy, wybór folderu (data/fotografie/AVCHD/XAVC S HD/XAVC S 4K), przewijanie w przód/w tył (film), kasowanie, ochrona, ocena, wyświetlanie grupowe
Interfejs
 • - Złącze komputerowe - Pamięć masowa, MTP, zdalne sterowanie z komputera
 • - Złącze Multi Terminal / Micro USB - Tak
 • - NFC - Tak (zgodność ze znacznikami NFC Forum typu 3), sterowanie jednym dotknięciem, udostępnianie jednym dotknięciem
 • - Bezprzewodowa sieć LAN (wbudowana) - Zgodność z Wi-Fi, IEEE 802.11b/g/n (pasmo 2,4 GHz), oglądanie na smartfonie, zdalne sterowanie smartfonem, przesyłanie na komputer, oglądanie na telewizorze
 • - Bluetooth® - Tak (standard Bluetooth w wer. 4,1 (pasmo 2,4 GHz))
 • - Wyjście HD - Mikrozłącze HDMI (typ D), BRAVIA Sync (sterowanie przez HDMI), technologia PhotoTV HD, rejestrowanie filmu w formacie 4K, wyświetlanie fotografii w formacie 4K
 • - Stopka Multi Interface - Tak
 • - Gniazdo mikrofonu - Tak (mini jack stereo 3,5 mm)
 • - Gniazdo zewnętrznego zasilania - –
 • - Złącze do synchronizacji - –
 • - Gniazdo słuchawkowe - TAK
 • - Złącze uchwytu do zdjęć w układzie pionowym - –
 • - Zdalne sterowanie z komputera - TAK
Dźwięk
 • - Mikrofon - Wbudowany mikrofon stereofoniczny
 • - Głośnik - Wbudowany, monofoniczny
Zawartość zestawu:
 • Aparat Sony Alpha a6600
 • Obiektyw Sony 35 mm f/1.8 OSS
 • Bateria Sony NP-FZ100 (2280mAh)
 • Adapter Sony AC
 • Zaślepka Sony ALC-B1EM
 • Kabel Micro-USB
 • Pasek na ramię
 • Zaślepka na wizjer


więcej informacji o produkcie (nowe okno)

Produkty powiązane

Produkty podobne

Sony Alfa A6400 + 18-105mm (ILCE6400GBDI) pytaj o promocję
Sony Alfa A6400 + 18-105mm (ILCE6400GBDI) pytaj o promocję
Sony Alfa A6700 + 16-50mm (ILCE-6700L)
Sony Alfa A6700 + 16-50mm (ILCE-6700L)
Sony Alfa A6700 + 18-135mm (ILCE-6700M)
Sony Alfa A6700 + 18-135mm (ILCE-6700M)
Sony Alfa A6700 BODY (ILCE-6700)
Sony Alfa A6700 BODY (ILCE-6700)
Sony Alfa A6400 + obiektyw Sigma C 16mm f/1.4 DC DN
Sony Alfa A6400 + obiektyw Sigma C 16mm f/1.4 DC DN
Sony Alfa A6600 + obiektyw Sony E 18-105mm f/4 G
Sony Alfa A6600 + obiektyw Sony E 18-105mm f/4 G
Sony Alfa A6600 + obiektyw Sony 35 mm f/1.8 OSS
Sony Alfa A6600 + obiektyw Sony 35 mm f/1.8 OSS
Sony Alfa A6400 + 16-50mm (ILCE6400LB) pytaj o promocję
Sony Alfa A6400 + 16-50mm (ILCE6400LB) pytaj o promocję

Wybrane przez klientów

Klienci którzy kupili ten produkt wybrali również:
walizka TENBA Air Case Attaché 2520
walizka TENBA Air Case Attaché 2520
Kabel audio Saramonic SR-PMC1 - mini Jack (iOS) / mini Jack
Kabel audio Saramonic SR-PMC1 - mini Jack (iOS) / mini Jack
Zestaw oświetleniowy newborn foto jakościowy
Zestaw oświetleniowy newborn foto jakościowy
Softbox BOWENS Mitoya 40x40cm
Softbox BOWENS Mitoya 40x40cm

Informacje o kosztach dostawy

sposób dostawy koszt
Odbiór osobisty
odbiór w sklepie, płatność w sklepie 0 PLN
odbiór w sklepie, przedpłata 0 PLN
odbiór w sklepie, raty lub leasing 0 PLN

Przesyłki kurierskie, firma UPS, DPD, FEDEX
raty lub leasing wysyłkowo 19 PLN
kurier przedpłata 19 PLN
kurier za pobraniem do 5000 zł 25 PLN
kurier za pobraniem od 5000 zł do 10000 zł 45 PLN

Przesyłki pocztowe (tylko do kwoty 1599)
Inpost kurier przedpłata 19 PLN
Inpost kurier za pobraniem25PLN

Przesyłki paczkomat (tylko do kwoty 1599)
Inpost paczkomat przedpłata19PLN
Inpost paczkomat za pobraniem25PLN

Przesyłki zagraniczne
przesyłka zagraniczna 99 PLN
Powyższe ceny dotyczą wysyłek krajowych o standardowych rozmiarach i wadze do 30 kg czyli około 95% produktów dostępnych w naszym sklepie. Przy niestandardowych przesyłkach oraz przy zamówieniach na większą liczbę produktów lub produkty o większych gabarytach (np. statywy, sprzęt studyjny, tła fotograficzne), koszt dostawy może stanowić wielokrotność kosztu dostawy dla przedmiotu oznaczonego jako przedmiot o dużym gabarycie. W takim przypadku koszt ten, jako jednostkowy, zazwyczaj oznaczony jest wyraźnie w karcie produktu aby można go było obliczyć przed wysłaniem zamówienia. Koszt ten może nie być naliczany przez koszyk, który nalicza wyłącznie koszty standardowych wysyłek. Dokładne podsumowanie kosztów wysyłek, przed wysłaniem zapotrzebowania, można w takim przypadku uzyskać kontaktując się z naszą firmą.

W przypadku szczególnych dostaw o wysokich kwotowo pobraniach (około 15000 PLN) przesyłki wysyłamy rozdzielone na kilka paczek w jednodniowych odstępach czasu, o ile jest taka możliwość. Każda z paczek płatna jest osobno według cennika. Spowodowane jest to ograniczeniem kwoty jaką kurier może od Państwa pobrać. W tym przypadku koszyk podaje cenę za paczkę jednostkową. Jeżeli nie ma możliwości rozdzielenia na kilka paczek, płatność odbywa się przelewem na konto. Wysokość pobrania regulowana jest aktualnymi przepisami prawa dla transakcji gotówkowych. Aktualnie możemy pobrać jednorazowo kwotę 15000 PLN.

W przypadku niektórych produktów, szczególnie o dużym gabarycie, zlecamy wysyłkę bezpośrednio do klienta z magazynu zewnętrznego aby nie produkować nieuzasadnionych kosztów logistycznych i przyspieszyć dostawę. Oczywiście uprzedzamy o tym klienta wcześniej i pobieramy zgodę na przekazanie danych niezbędnych do realizacji zamówienia.

W przypadku przesyłek niestandardowych, gdyby np. gabaryt nie pozwalał na nadanie przesyłki danym przewoźnikiem, otrzymają Państwo od nas informację do decyzji co do zmiany przewoźnika.

Uwaga, w przypadku wysyłek kurierskich istnieje możliwość:
 • zmiany adresu doręczenia po nadaniu przesyłki
 • zmiany daty doręczenia po nadaniu przesyłki
 • opcjonalnie możliwości odbioru w punkcie - nie musisz już czekać na kuriera
Aby skorzystać z usługi należy zarejestrować się na stronie spedytora i przeczytać szczegółowe instrukcje.

Opłaty za płatności.

Koszty dostaw i ceny produktów nie obejmują opłat pobieranych przez firmy zewnętrzne za ewentualne płatności typu paypal czy też płatność kartą, jeśli zostanie ona wybrana przez klienta. Koszty takiej płatności podawane są indywidualnie w momencie jej realizowania, przed realizacją, do akceptacji. Informacje o ich wysokości podane są zawsze przy wybranej metodzie płatności i dostępne są przed wysłaniem zamówienia. Wynoszą one odpowiednio:

Dla płatności metodą PayPal dodatkowo 3% wartości zamówienia.
Wysyłki zagraniczne.

Wysyłki zagraniczne realizujemy wyłącznie do wymienionych poniżej krajów w opcji przedpłata: Bułgaria, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Koszty zwrotu.

W przypadku odstąpienia od umowy, towary wysyłane kurierem często nie mogą być odesłane zwykłą przesyłką pocztową, ze względu na duże gabaryty lub/i konieczność ubezpieczenia. W związku z tym koszt odesłania towaru może być wyższy niż zwykła przesyłka pocztowa.
Foto-Net sklep fotograficzny
ul. Krasińskiego 6
43-300 Bielsko-Biała

telefony:
884-839-839
537-878-880

(opłata w/g stawek Twojego operatora, nie są pobierane opłaty dodatkowe)

info@foto-net.pl
sklep.fotonet@gmail.com
Akceptujemy płatności kartą.

Informacja: wykorzystujemy pliki cookies w celach obsługi procesu zamówienia. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia. Więcej informacji w terminalu informacyjnym.

Nasze autoryzacje
nasze autoryzacje