sklep fotograficzny Foto-Net
Trafiłeś na produkt archiwalny. Niestety nie możesz go już kupić. Możesz jednak zapytać o jego zamiennik (o ile istnieje).

Nazwa: plecak Shimoda Explore 30 zielony
Grupa: plecaki
Producent: plecaki Shimoda
Explore 30 został stworzony dla szerokiej gamy fotografów od głodnych przygód podróżników po miejskich eksploratorów. Ma takie same funkcje jak większy model Explore 40 a różni się od niego krótszą całkowitą wysokością i nowym systemem wyjmowanego pasa biodrowego. Te nowe rozwiązania pozwalają użytkownikowi Shimody na nowe możliwości – kompaktowy rozmiar Explore 30 pozwala poruszać się szybko chroniąc jednocześnie sprzęt i akcesoria.

Plecak Shimoda Explore oferuje dwie opcje dostępu do transportowanego sprzętu – z tyłu i z boku. Boczny otwór jest idealny do szybkiego dostępu do aparatu bez zdejmowania plecaka z ramienia. Tylny otwór natomiast umożliwia niczym nie ograniczony dostęp do całości sprzętu.

Uprząż plecaka ma regulację wysokości dzięki czemu Explore 30 można indywidualnie dopasować do wysokiego lub niskiego użytkownika. 3 opcja regulacji S, M i L pozwalają na prawidłowe dopasowanie plecaka do tułowia i sprawiają że rama wewnętrzna jest bardziej efektywna w przenoszeniu sprzętu.

Za bezpieczny transport sprzętu odpowiada jeden z najlepszych systemów modułowych na świecie – Shimoda Core Units . Posiadacz plecaka może skonfigurować komorę główną w oparciu o 2 lub więcej wkładów układając je w stosy lub dowolny sposób. System umożliwia odpowiednia konfigurację dostępu z boku lub z tyłu w zależności od terenu w którym użytkownik plecaka będzie się przemieszczał.

Plecaki Shimody mają rozmiary dostosowane do wymagań większości linii lotniczych aczkolwiek zalecamy aby przed lotem sprawdzić aktualne przepisy przewoźnika.

Dane techniczne:
Zawartość zestawu:
  • plecak Shimoda Explore 30 zielony

Wkłady ICU zgodne z tą wersją plecaka poniżej:    


Foto-Net sklep fotograficzny
ul. Krasińskiego 6
43-300 Bielsko-Biała

telefony:
884-839-839
537-878-880

(opłata w/g stawek Twojego operatora, nie są pobierane opłaty dodatkowe)

info@foto-net.pl
sklep.fotonet@gmail.com
Akceptujemy płatności kartą.

Informacja: wykorzystujemy pliki cookies w celach obsługi procesu zamówienia. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia. Więcej informacji w terminalu informacyjnym.

Nasze autoryzacje
nasze autoryzacje